פיסול גוף האדם

פיסול גוף האדם

פיסול גוף אדם הינו נושא פופלארי בתחום האמנות, הן בשלמותו והן בחלקים; פיסול כף יד, כף רגל, טורסו נשי וגברי, פיסול גוף של אישה, גבר וילדים.

אולי הנושא הפופולרי ביותר בפיסול הוא פיסול גוף האדם. פיסול עם חמר קרמי, ברונזה, גבס וחומרי פיסול רבים אחרים. דמויות ילדים, נשים וגברים, הן בשלמותן והן בחלקים (ראשים, טורסו, ידיים ורגליים) מסוגלות לבטא כמעט כל הרגשה אנושית.

תרגילים בנושא פיסול גוף האדם

למתחילים בעולם הפיסול מאד מומלץ להתחיל עם תרגילי פיסול גוף עם חמר קרמי. התרגילים גם יעניקו לכם היכרות עם החמר וטכניקות העבודה איתו וגם יספקו ידע בסיסי שימושי להמשך כשתעבדו על כל סוג של פרוייקט בפיסול. מומלץ להתחיל עם פיסול גפיים – יד ורגל ומשם להתקדם לפיסול טורסו ופיסול גוף. כדאי לעשות תרגילים גם לפיסול גוף נשי, גם גוף גברי וגם גוף של ילדים, היעזרו בתרשימי פרופורציות גוף להבין את המאפיינים של מבנה גוף בהתאם לגיל ומין. לבסוף אחרי שרכשתם ידע ומיומנויות עבודה עם חמר, אפשר לעבור לתרגילים מתקדמים לדוגמא פיסול תנוחות גוף מורכבות הדורשות קונסטרוקציית עזר לתמיכה.

אהבת את המאמר? רוצה לשתף עם מישהו?

קצת עלינו

הסטודיו שלנו מתמחה בתחומי האמנות פיסול, ציור ורישום למטרות לימודיות, פנאי, פיתוח תפיסה וטיפול באמנות. אנו מציעים סדנאות, שירותי אמנות מגוונים ובנוסף מספקים ציוד וחומרים לאמנות ויצירה.

עקבו אחרינו

פוסטים מעניינים

פיסול חנוכיה DIY מחמר דריי

פיסול חנוכיה מחמר דריי

פיסול חנוכיה היא אחת היצירות החגיגיות והמהנות עבור ילדים לכבוד החג. חמר דריי המתייבש באוויר מעולה למטרה זו ופותר את הצורך בשריפה. לפניכם פירוט החומרים הדרושים עבור פיסול חנוכיות מחמר דריי, דוגמאות וטיפים לעבודה.

קראו עוד >>
טיפים להכנת תיק עבודות

טיפים להכנת תיק עבודות

תיק עבודות בא לייצג את האמן, את תפיסת עולמו, קווי חשיבתו וביטויי הרגש והחוויה האותנטית האישית שלו – כל אלו חשובים הרבה יותר ממיומנויות טכניות גבוהות. לפניכם טיפים להכנת תיק עבודות לבחינות קבלה למוסדות לימודי אמנות השונים.

קראו עוד >>