פיסול גוף האדם

אולי הנושא הפופולרי ביותר בפיסול הוא פיסול גוף האדם. פיסול עם חמר קרמי, ברונזה, גבס וחומרי פיסול רבים אחרים. דמויות ילדים, נשים וגברים, הן בשלמותן והן בחלקים (ראשים, טורסו, ידיים ורגליים) מסוגלות לבטא כמעט כל הרגשה אנושית.

תרגילים בנושא פיסול גוף האדם

למתחילים בעולם הפיסול מאד מומלץ להתחיל עם תרגילי פיסול גוף עם חמר קרמי. התרגילים גם יעניקו לכם היכרות עם החמר וטכניקות העבודה איתו וגם יספקו ידע בסיסי שימושי להמשך כשתעבדו על כל סוג של פרוייקט בפיסול. מומלץ להתחיל עם פיסול גפיים – יד ורגל ומשם להתקדם לפיסול טורסו ופיסול גוף. כדאי לעשות תרגילים גם לפיסול גוף נשי, גם גוף גברי וגם גוף של ילדים, היעזרו בתרשימי פרופורציות גוף להבין את המאפיינים של מבנה גוף בהתאם לגיל ומין. לבסוף אחרי שרכשתם ידע ומיומנויות עבודה עם חמר, אפשר לעבור לתרגילים מתקדמים לדוגמא פיסול תנוחות גוף מורכבות הדורשות קונסטרוקציית עזר לתמיכה.

פיסול גוף האדם

פוסטים נוספים בנושא פיסול:

פיסול ראש האדם

פיסול ראש האדם

בפיסול אין דבר יותר קשה, אך גם מרתק יותר, מאשר פיסול ראש האדם. קיימים מגוון סגנונות ושיטות לפיסול ראש, כאן נציג שיטה מקורית ופשוטה שמביאה לתוצאות מרשימות.

שיטת פיסול

שיטת פיסול בחמר קרמי

לפניכם שיטת פיסול בחמר, הנפוצה ביותר מבין שיטות הפיסול השונות. ההסבר מלווה בסרטון הדגמה וטיפים לעבודה עם חמר קרמי טבעי המיועד לשריפה.

שיטת פיסול תבליט

שיטת פיסול תבליט

לפניכם שיטת פיסול תבליט בחמר, שדומה לרישום לפי כללי הפרספקטיבה. ההסבר מלווה בסרטון הדגמה וטיפים לעבודה עם חמר קרמי טבעי.

לימודי פיסול בסטודיו צ'רקוב בגבעתיים - מוזמנים להצטרף:

סדנאות אמנות במסלול אישי – לימודי ציור, פיסול ורישום בהדרכת אלכסנדר צ'רקוב למבוגרים ולצעירים, למתחילים ולמתקדמים. הלימודים במסגרת קבוצתית עם הדרכה ויחס אישי לכל משתתף.

סדנאות אמנות לילדים – לימודי ציור, פיסול ורישום בהדרכת סופי צ'רקוב לילדים בגילאי היסודי, מתחילים ומתקדמים. הלימודים בקבוצות קטנות עם הדרכה ויחס אישי לכל משתתף.

רוצה לשתף עם מישהו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה

כאן יוצרים ונהנים

פעילות הסטודיו מתקיימת כרגיל – מוזמנים להגיע להתרשם ולהצטרף: סדנאות אמנות במסלול אישי וסדנאות אמנות לילדים.

פעילות הבוטיק מתקיימת כרגיל – הזמינו דרך האתר וקבלו במשלוח או באיסוף עצמי.
חדש! נפתחה האפשרות למשלוח לחו"ל

שעות פעילות הסטודיו »

לכל שאלה אנו זמינים בטלפון ובווטסאפ:
0502273577 | 0533408223