ניוזלטר סתיו 2023

חדשות ועדכונים על הנעשה בסטודיו ומה חדש באתר, הרשמה לסדנאות, מבצעים, מוצרים חדשים ופעילות שוטפת | סתיו 2023

שעות פעילות בתקופת החגים

חופשת סדנאות תמשך מתחילת חודש ספטמבר 2023 ועד סוף סוכות והפעילות תתחדש החל מ-9 באוקטובר 2023 עם פתיחת שנת הלימודים החדשה. במהלך תקופה זו הסטודיו בגבעתיים יהיה סגור ולכן לא תתאפשר קבלת קהל ואיסוף עצמי של הזמנות באתר. חנות האונליין פועלת כרגיל אך האספקה תתאפשר רק באמצעות משלוח עם שליח עד הבית. אנחנו משתדלים לתת שירות מהיר וההזמנות יסופקו עד 5 ימי עסקים במקום 10 כמו שהיה קודם. במקרה של הזמנות דחופות ואסםקה מיידית ניתן ליצור איתנו קשר בווטסאפ העסקי 0533408223 ונשמח לנסות לעזור במידת האפשר.

סדנאות אמנות 2023/24

החל מהשנה הקרובה, לצערנו לא נוכל להמשיך עם סדנאות ילדים מאילוצים שונים ואנחנו מודים לכל הילדים שליוו אותנו במהלך השנים ומאחלים הצלחה מרובה בהמשך. השנה ההרשמה פתוחה לסדנאות מבוגרים בשעות הבוקר וסדנאות נוער בימי רביעי אחה"צ-ערב. ניתן להצטרף לקבוצה ביום קבוע פעם בשבוע או מפגשים בודדים וכרטיסיות:

  • סדנאות אמנות נוער בהדרכת אלכסנדר צ'רקוב קבוצות בימי ד' 17:00-18:30 | 18:45-20:15 | פרטים והרשמה ›
  • סדנאות אמנות למבוגרים בהדרכת אלכסנדר צ'רקוב קבוצות בימי ב' ג' ה' 9:30-12:30 | פרטים והרשמה ›

בנוסף, אנחנו ממשיכים את הפעילות במתחם מייקרס של עיריית רמת גן בצומת מסובים ומזמינים אתכם להצטרף אלינו:

  • קורס פיסול פיגורטיבי בהדרכת אלכסנדר צ'רקוב ימי ד' 10:00-13:00 | 8 מפגשים החל מ-22.11.23 | פרטים והרשמה ›

מתנות יצירתיות לראש השנה

נדמה שמשנה לשנה מגוון האפשרויות למתנות לחג הולך וגדל, ואיתו האתגר למצוא רעיון למתנה מקורית ומיוחדת. כזו שמסקרן לפתוח וכיף לקבל, שתהיה שימושית ואולי מפתיעה, וכמה טוב אם גם תספק חוויה. מה שיפה במתנות בתחום האמנות והיצירה, שהן מתאימות גם למי שעוסק בזה באופן קבוע וגם למי שעבורו זו תהיה התחלה חדשה. אלה שיוצרים כחלק משגרה תמיד ישמחו להתחדש בציוד וחומרים, להתנסות בתחומים נוספים ומוצרים חדשים. ומי שאין לו רקע, אין לו זמן או עד עכשיו לא התחבר, זו הזדמנות לפתוח עבורם גישה לעולם האמנות ולעודד אותם לצאת לדרך חדשה. אמנות רלוונטית לכל גיל ולכל רמה, נשאר רק לבחור את הערכה המתאימה. אנחנו מזמינים אתכם לגלות את הערכות החדשות, לבחור לאהובים שלכם מתנות יצירתיות ולהנות מהנחות חגיגיות לכבוד השנה החדשה

איחולים וברכות

לסיום נאחל שיפה ושונה תהא השנה אשר מתחילה לה היום. שזו תהיה שנה של הגשמת מטרות, התגשמות חלומות, מלאת יצירה ומפתיעה ביצירתיות, שנת שפע וברכה ומעל הכל שנת אהבה ובריאות ♥

אהבת את המאמר? רוצה לשתף עם מישהו?

קצת עלינו

הסטודיו שלנו מתמחה בתחומי האמנות פיסול, ציור ורישום למטרות לימודיות, פנאי, פיתוח תפיסה וטיפול באמנות. אנו מציעים סדנאות, שירותי אמנות מגוונים ובנוסף מספקים ציוד וחומרים לאמנות ויצירה.

עקבו אחרינו

פוסטים מעניינים

תרגילים בתורת הצבע

תרגילים בתורת הצבע

לפניכם תרגילים בתורת הצבע כולל סרטון המחשה. יצירת גלגל הצבעים, ערבוב גוונים משלימים ליצירת צבע שחור ותרגיל ציור תלת ממדי בצבע.

קראו עוד >>