אודות הסטודיו

ברוכים הבאים לסטודיו האמנות של צ’רקוב!

מטרתנו להיות בית לאמנות ולאמנים. שבו יוצרים, עוסקים, לומדים, נהנים ונושמים אמנות. הקהילה שלנו מונה ילדים ומבוגרים, גברים ונשים, כל אחד שאמנות היא חלק מאורח חייו. הסטודיו לאמנות הוקם ב-2004 על ידי אלכסנדר צ’רקוב ומנוהל על ידי בנותיו. על ידי התמקדות בציור, רישום ופיסול, אנו מתחזקים ומפתחים את הסדנה שלנו לאמנות ואת האתר הזה. אנו מקווים להפוך למקור תוכן עשיר ומגוון של למידה, הנאה והשראה לגבי היבטים שונים של האמנות והתועלת שלה לחיים.

מה עושים אצלנו?

הפעילות שלנו באה לידי ביטוי במסגרת הסטודיו בגבעתיים בו מתקיימות סדנאות אמנות לילדים ולמבוגרים; ובמסגרת אתר זה. כאן תמצאו מאגר ידע ללימודי פיסול, ציור ורישום, הכולל מגוון הסברים ותרגילים ובנוסף העשרה בתחומי פילוסופיה, פסיכולוגיה ותולדות האמנות. מעבר לכך, אנו מציעים שירותים לאמנים, עבודות אמנות לפי הזמנה ומבחר של ציוד, חומרים וערכות מתנה לפיסול, ציור, רישום ויצירה לרכישה אונליין.

החנות של צ'רקוב

החנות שלנו התחילה כחנות פיזית ב-2006 ברחוב כצנלסון בגבעתיים ועם השנים הפכה לחנות אונליין באתר שלנו. לאמנות יש חלק מאוד משמעותי בחיי משפחה שלנו ובאופן תמידי קיים השימוש בחומרי אמנות שונים. יחד עם היווסדו של הסטודיו ללימודי אמנות, התעורר הצורך לספק לתלמידי הסדנאות ציוד וחומרי אמנות באיכות מעולה במחיר משתלם. מחיפוש מאוד ממוקד לציוד בסיסי והכרחי לעבודה בסדנאות, הסתחררנו מהמגוון הרחב של מוצרי האמנות שקיים כיום בשוק העולמי ובחרנו בקפידה את המוצרים הטובים ביותר. עם הניסיון, התחלנו להרכיב ערכות שכוללות את כל הציוד הדרוש לכל תחום באמנות לחווית יצירה כייפית ועוטפת. התרגשנו מאוד מההזמנות הראשונות ומתגובות ושביעות רצון הלקוחות והתאהבנו בהזדמנות להעניק חומרי גלם ליצירה והשראה ליצירתיות.

צוות הסטודיו

סופי צ'רקוב

ליזה צ'רקוב

מאי צ'רקוב