בית מלאכה ושירותים

בית מלאכה לשחזור יצירות אמנות ושירותים לאמנים: תבניות, יציקות ושכפול פסלים, שירותי שריפה, ריקון ותיקון פסלי קרמיקה, עבודות אמנות לפי הזמנה

שירותים לאמנים

שריפת פסל

ניתן להביא אלינו לסטודיו פסלי חמר קרמי המיועדים לשריפה ולבצע שריפה במקום. על הפסל להיות מרוקן עם דפנות בעובי 1-2 ס"מ, עשוי חמר ללא גופרית המתאים לשריפה בטמפרטורה גבוהה 1000 מעלות צלזיוס.

ריקון פסל

אנו מבצעים ריקון פסלי חמר והכנה לשריפה. המחיר נקבע בהתאם לגודל ומורכבות הפסל.

תיקון פסל

ניתן להזמין שירות תיקון פסלי חמר שנשברו או נפגמו. עלות התיקון נקבעת בהתאם לסוג התיקון הנדרש. באפשרותכם לרכוש קיט תיקונים עבור פסל שבור עשוי חמר קרמי לאחר שריפה.

צביעת פסל

ניתן להזמין שירות צביעת פסל לגוון רצוי, לדוגמא ברונזה ירוקה, בהירה, כהה, עץ, מתכת, אבן ועוד. באפשרותכם לרכוש קיט לצביעה עצמאית של פסל קרמי לאחר שריפה.

שריפת פסלים

עלות שריפה מחושבת בהתאם למידות הפסל בסנטימרים על פי הנוסחה: (רוחב * אורך * גובה) לחלק ל-125.

לדוגמא: שריפת פסל בגובה 45 ס”מ, אורך 20 ס”מ, רוחב 25 ס”מ תעלה 180 ש”ח (45X20X25/125). לתלמידי הסדנאות 50% הנחה.

ריקון פסלים

גובה פסל ב-ס”מ פסל פשוט פסל מורכב
0-20 ס”מ 40₪ 50₪
20-30 ס”מ 80₪ 100₪
30-40 ס”מ 140₪ 170₪
40-50 ס”מ 210₪ 250₪
50-60 ס”מ 290₪ 340₪
60-70 ס”מ 380₪ 440₪

מאמרים בנושא

תיקון פסל חמר

תיקון פסל חמר

פסל חמר בתהליך השריפה עלול להתפוצץ, להסדק ולהישבר מסיבות שונות. לפניכם הוראות תיקון פסל חמר שנשבר, בשימוש קיט תיקון פסלים של צ’רקוב.

קראו עוד >>
צביעת פסל

צביעת פסל

לפניכם שיטת צביעת פסל מקורית של האמן אלכסנדר צ’רקוב, שיטה פשוטה למדי המקנה לפסל החמר מראה של חומר אחר, אצילי יותר, כמו ברונזה, עץ ואלומיניום.

קראו עוד >>
הכנת פסל לשריפה

הכנת פסל לשריפה

הדרך הכי טובה לשמר פסל עשוי מחמר טבעי היא בשריפתו בתנור קרמי מיוחד. לשם כך, יש להכין את הפסל לשריפה. לפניכם הוראות הכנת פסל לשריפה עם סרטון.

קראו עוד >>

תבניות, יציקות ושכפול פסלים

אנו יוצרים תבניות גבס וגומי לפסלי חמר קרמי, יציקות חמר ושכפול פסלים עבור יצירת העתקים או סדרה לפסל. העלות נקבעת בהתאם למימדי הפסל ומורכבותו ומספר העותקים. צרו קשר להצעת מחיר.

רסטורציה ושחזור יצירות אמנות

אם יש לכם פסל או תמונה אשר נפגמו או ניזוקו ואתם מעוניינים להחזירם למצבם המקורי, מוזמנים לפנות אלינו לקבלת שירות מקצועי. העלות נקבעת בהתאם למצב היצירה ותהליך השחזור הנדרש. בנוסף, אנו מתמחים בשימור יצירות אמנות והגנה מפני מפגעים לאורך השנים.

מעוניינים בהצעת מחיר?

שלחו לנו בקשה להצעת מחיר בווטסאפ וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא כתבו תיאור מפורט ככל הניתן של השירות המבוקש וצרפו תמונות, מידות, חומר וכל מידע רלוונטי