עדכונים בזמן מלחמה

מציאות לא נתפסת בצל אבל גדול. אמן שנחזור לימים שקטים ובטוחים במהרה.

אנו משתתפים בצער הכבד ומרכינים ראש לזכר הקורבנות הרבים. מאחלים רפואה שלמה לפצועים ומתפללים לשלום החיילים ושישובו בשלום כל החטופים.

פתיחת שנת הלימודים בסטודיו נדחתה ובמצב הנוכחי לא מתקיימות סדנאות, אך אנו ממליצים לרתום את האמנות לחיזוק האמונה ביצירת מציאות טובה יותר ולהעזר בחומרי האמנות לביטוי הרגשות הקשים ועיבוד התחושות הכבדות.
לרשותכם קוד קופון AMISRAEL18 המקנה 18% הנחה על הזמנות באתר. שימו לב כי עקב המצב ייתכנו עיכובים במשלוחים ואין אפשרות לאיסוף עצמי. אנו עושים מאמצים לשירות מהיר ולרוב ההזמנה מוכנה בפרק זמן קצר יותר.

***עדכון 14/11/23***
מאז פרוץ המלחמה האיומה הזו קרו הרבה שינויים בסטודיו שלנו שנמצא בתוך מקלט מוגן. עקב חוסר במרחבים מוגנים בעיר, הסטודיו משמש במהלך שעות היום גן ילדים. לכן, נמנע מאיתנו לקיים פעילות סדנאות כבשגרה. אנחנו מחפשים פתרון אחר ונעדכן כשהסדנאות ישובו לפעילות.

עם ישראל ינצח!

אהבת את המאמר? רוצה לשתף עם מישהו?

קצת עלינו

הסטודיו שלנו מתמחה בתחומי האמנות פיסול, ציור ורישום למטרות לימודיות, פנאי, פיתוח תפיסה וטיפול באמנות. אנו מציעים סדנאות, שירותי אמנות מגוונים ובנוסף מספקים ציוד וחומרים לאמנות ויצירה.

עקבו אחרינו

רכישת מוצרי
אמנות ויצירה

ההרשמה לסדנאות 23/24 פתוחה!

פוסטים מעניינים

צבע כסף

צבע כסף

כל מה שאתם צריכים לדעת על צבע כסף; איך לערבב, לשלב ולבחור את גווני הצבעים שמתאימים לכם, לאור משמעויות והשפעות הצבעים השונים

קראו עוד >>
קלוד מונה

קלוד מונה

"שכבת הצבע הראשונה צריכה לכסות את הבד ככל האפשר ולא חשוב עם זה, עד כמה גסה היא תהיה" – מונה. מתוך פרוייקט 25 היוצרים המשפיעים

קראו עוד >>
צבע סגול

צבע סגול

כל מה שאתם צריכים לדעת על צבע סגול; איך לערבב, לשלב ולבחור את גווני הצבעים שמתאימים לכם, לאור משמעויות והשפעות הצבעים השונים

קראו עוד >>