עדכונים בזמן מלחמה

מציאות לא נתפסת בצל אבל גדול. אמן שנחזור לימים שקטים ובטוחים במהרה.

אנו משתתפים בצער הכבד ומרכינים ראש לזכר הקורבנות הרבים. מאחלים רפואה שלמה לפצועים ומתפללים לשלום החיילים ושישובו בשלום כל החטופים.

פתיחת שנת הלימודים בסטודיו נדחתה ובמצב הנוכחי לא מתקיימות סדנאות, אך אנו ממליצים לרתום את האמנות לחיזוק האמונה ביצירת מציאות טובה יותר ולהעזר בחומרי האמנות לביטוי הרגשות הקשים ועיבוד התחושות הכבדות.
לרשותכם קוד קופון AMISRAEL18 המקנה 18% הנחה על הזמנות באתר. שימו לב כי עקב המצב ייתכנו עיכובים במשלוחים ואין אפשרות לאיסוף עצמי. אנו עושים מאמצים לשירות מהיר ולרוב ההזמנה מוכנה בפרק זמן קצר יותר.

***עדכון 14/11/23***
מאז פרוץ המלחמה האיומה הזו קרו הרבה שינויים בסטודיו שלנו שנמצא בתוך מקלט מוגן. עקב חוסר במרחבים מוגנים בעיר, הסטודיו משמש במהלך שעות היום גן ילדים. לכן, נמנע מאיתנו לקיים פעילות סדנאות כבשגרה. אנחנו מחפשים פתרון אחר ונעדכן כשהסדנאות ישובו לפעילות.

עם ישראל ינצח!

אהבת את המאמר? רוצה לשתף עם מישהו?

קצת עלינו

הסטודיו שלנו מתמחה בתחומי האמנות פיסול, ציור ורישום למטרות לימודיות, פנאי, פיתוח תפיסה וטיפול באמנות. אנו מציעים סדנאות, שירותי אמנות מגוונים ובנוסף מספקים ציוד וחומרים לאמנות ויצירה.

עקבו אחרינו

פוסטים מעניינים

לצייר את הרגשות | פעילות תרפיה באמנות

במצב שקשה להכיל את כל המחשבות, הרגשות ותחושות הגוף שמושפעים זה מזה, לאמנות יש מקום מיוחד המאפשר לבטא את העולם הפנימי לרובד הגלוי ולהתבונן בו. לפניכם המלצות ליצירות דרכן אפשר לתת ביטוי לרגשות, להתחבר לעצמנו ולמצוא את הכוחות שבנו לאיחוי וריפוי.

קראו עוד >>
ג'רום דייוויד סלינג'ר

ג’רום דייוויד סלינג’ר

“שאלת אותי איך אני יוצא מהמימדים הסופיים כשמתחשק לי. אני בהחלט לא משתמש בהיגיון כשאני עושה את זה. ההיגיון הוא הדבר הראשון שאתה צריך להיפטר ממנו” – סלינג’ר. מתוך פרוייקט 25 היוצרים המשפיעים

קראו עוד >>