עדכונים בזמן מלחמה

מציאות לא נתפסת בצל אבל גדול. אמן שנחזור לימים שקטים ובטוחים במהרה.

אנו משתתפים בצער הכבד ומרכינים ראש לזכר הקורבנות הרבים. מאחלים רפואה שלמה לפצועים ומתפללים לשלום החיילים ושישובו בשלום כל החטופים.

פתיחת שנת הלימודים בסטודיו נדחתה ובמצב הנוכחי לא מתקיימות סדנאות, אך אנו ממליצים לרתום את האמנות לחיזוק האמונה ביצירת מציאות טובה יותר ולהעזר בחומרי האמנות לביטוי הרגשות הקשים ועיבוד התחושות הכבדות.
לרשותכם קוד קופון AMISRAEL18 המקנה 18% הנחה על הזמנות באתר. שימו לב כי עקב המצב ייתכנו עיכובים במשלוחים ואין אפשרות לאיסוף עצמי. אנו עושים מאמצים לשירות מהיר ולרוב ההזמנה מוכנה בפרק זמן קצר יותר.

***עדכון 14/11/23***
מאז פרוץ המלחמה האיומה הזו קרו הרבה שינויים בסטודיו שלנו שנמצא בתוך מקלט מוגן. עקב חוסר במרחבים מוגנים בעיר, הסטודיו משמש במהלך שעות היום גן ילדים. לכן, נמנע מאיתנו לקיים פעילות סדנאות כבשגרה. אנחנו מחפשים פתרון אחר ונעדכן כשהסדנאות ישובו לפעילות.

עם ישראל ינצח!

אהבת את המאמר? רוצה לשתף עם מישהו?

קצת עלינו

הסטודיו שלנו מתמחה בתחומי האמנות פיסול, ציור ורישום למטרות לימודיות, פנאי, פיתוח תפיסה וטיפול באמנות. אנו מציעים סדנאות, שירותי אמנות מגוונים ובנוסף מספקים ציוד וחומרים לאמנות ויצירה.

עקבו אחרינו

פוסטים מעניינים

צבע כסף

צבע כסף

כל מה שאתם צריכים לדעת על צבע כסף; איך לערבב, לשלב ולבחור את גווני הצבעים שמתאימים לכם, לאור משמעויות והשפעות הצבעים השונים

קראו עוד >>
מרחב תלת ממדי בציור

מרחב תלת מימדי בציור

כדי ליצור אשליות של מרחב תלת מימדי בציור, יש צורך לדעת את כללי הפרספקטיבה וליצור אור וצל בצבע. לפניכם טיפים ליצירת תלת מימד ופרספקטיבה בציור בצבע.

קראו עוד >>
צבע ברונזה

צבע ברונזה

כל מה שאתם צריכים לדעת על צבע נחושת; איך לערבב, לשלב ולבחור את גווני הצבעים שמתאימים לכם, לאור משמעויות והשפעות הצבעים השונים

קראו עוד >>