חדשות ועדכונים דצמבר 2020 | סטודיו צ'רקוב

דצמבר2020

חדשות ועדכונים על הנעשה בסטודיו ומה חדש באתר, הרשמה לסדנאות חדשות, מבצעים מוצרים חדשים ופעילות שוטפת | עידכון חודשי נובמבר 2020

🛍 בא לכם להתחדש?

הרחבנו את המלאי של הבוטיק עם עשרות מוצרים חדשים, טושים מגניבים, ערכות חדשות ומוצרים חדשניים לאמנות ויצירה. צפו בכל המוצרים החדשים »»»

🛍 חנוכה שמח 

קיט יצירה חגיגי לחנוכה כולל יצירת חנוכיה מחמר מתייבש באויר + נרות חנוכה, קישוט סביבונים והפתעות נוספות. חג חנוכה שמח ויצירתי, זמן איכות לילדים עם חומרים איכותיים וידידותיים. לרכישה »»»

קיט יצירה חגיגי לחנוכה
🎨 הרשמה פתוחה לסדנאות האמנות לשנת 2020/21

סדנאות האמנות למבוגרים מתקיימות תחת הנחיות התו הסגול והקפדה על הכללים למען הבריאות של כולנו. מוזמנים להצטרף – קבוצות קטנות עד 8 אנשים, אוירה טובה, לימודים מקצועיים וחוויה של יצירה. אפשר להגיע אחת לשבוע בקבוצה קבועה או בכרטיסיה בתדירות הנוחה לכם.

לצערנו חוגי האמנות לילדים לא התחילו במועד המתוכנן ואנו מקווים ומייחלים שזה יקרה בקרוב. ניתן לתאם שיעורי אמנות פרטיים בסטודיו ל1-2 משתתפים. אנו נעדכן מיד כשיתקבלו הנחיות חדשות ממשרד הבריאות, אם אינכם ברשימת התפוצה שלנו – מוזמנים להצטרף לקבלת העדכונים. אפשר לשלוח ווטסאפ עם שם ובקשה להצטרפות לרשימת תפוצה למספר 0533408223 או 0502273577.

💓 בנימה אישית

ארגנו לעצמכם מרחב יצירתי בבית להנעים את הזמן האישי שלכם בבית בתקופה זו של תחילת החורף. התנסו וגלו חומרים חדשים ונצלו את הזמן לפיתוח היצירתיות שלכם. 

שיהיה לנו חורף נעים וחג חנוכה שמח,

שלכם,
סופי וליזה

אהבת את המאמר? רוצה לשתף עם מישהו?

קצת עלינו

הסטודיו שלנו מתמחה בתחומי האמנות פיסול, ציור ורישום למטרות לימודיות, פנאי, פיתוח תפיסה וטיפול באמנות. אנו מציעים סדנאות, שירותי אמנות מגוונים ובנוסף מספקים ציוד וחומרים לאמנות ויצירה.

עקבו אחרינו

פוסטים מעניינים

גבס

יציקת גבס

גבס הוא חומר נגיש ושימושי למגוון תחומים. קראו הסבר על הרכב הגבס ותכונותיו, כולל הוראות הכנה ואפשרויות שימוש ויצירה עם גבס באמנות.

קראו עוד >>