עבודות אמנות בהתאמה אישית

יצירות אמנות בפיסול ובציור בהזמנה לפי בקשתכם, לשדרוג הבית, מקום העסק או לאירועים משמחים. יצירת אמנות ייחודית מתנה מיוחדת ומרשימה לאהובים שלכם.

פיסול דיוקן בהזמנה אישית

להנצחת האהובים שלכם

פיסול דיוקן בהזמנה אישית להנצחת האהובים שלכם. מתנה מקורית לאנשים הקרובים לכם או עבור עצמכם. פסל ראש בגודל טבעי או תבליט בגודל של כ- 37X21 ס"מ מחמר קרמי טבעי.  ניתן לבחור צבע פסל מותאם אישית לדוגמא ברונזה, ברונזה ירוקה, כסף ועוד. בנוסף ניתן ליצור תבנית עבור פסל הדיוקן ולהזמין יציקת ברונזה או מספר עותקים לדיוקן עבור מספר בני המשפחה.

דיוקנאות הם אחד הז'אנרים העתיקים ביותר של פיסול, מלווים את האנושות לאורך ההיסטוריה, החל מיוון ומצרים העתיקות ועד ימינו. בתרבויות רבות נהוג להנציח אישים חשובים באמצעות פסל דיוקן. זהו אחד התחומים הקשים ביותר, דורש מהפסל רמת מיומנות גבוהה ופסיכולוגיה עדינה. כדי שפסל דיוקן יהיה מציאותי, זה לא מספיק רק להעביר במדויק את תווי הפנים של אדם; יש לחשוף את אישיותו ואת מצב רוחו הפנימי. 

פיסול הדיוקן נעשה לפי תמונות האדם, ממספר זוויות שונות. במידת האפשרות כולל פיסול מול מודל חי, כאשר האדם מגיע לסטודיו והאמן מפסל מהתבוננות ישירה. היתרון בפיסול מהתבוננות במודל חי הוא היכולת לתפוס את הדמות יחד עם האופי הטבעי שלה ולהביאו לידי ביטוי ביצירה.

תהליך פיסול דיוקן בגודל טבעי אורך כחודש ימים, פיסול דיוקן בתבליט אורך פחות זמן. בבחירת סוג הדיוקן יש להתחשב במקום בו יוצב הדיוקן ומספר העותקים הרצוי. אנו מעניקים ליווי ושירות מקצועי החל משלב ההחלטה ועד לדיוקן המוגמר.

קבלת הצעת מחיר מהירה

השארו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

ציור בהזמנה אישית לאירועים

מזכרת נהדרת מהאירוע שלכם

ציור בהזמנה אישית בצבעי אקריליק או בצבעי שמן על קנווס לפי מידות ותוכן הציור לבחירה אישית. מוזמנים לבחור מספר קנווסים ומידות שונות, שיתאימו במיוחד בשבילכם. מגוון האפשרויות לציור הוא רחב, עם נושאים שונים וסגנונות ציור שונים. ציורים המתאימים לילדים, לנוער ולמבוגרים. ניתן להזמין ציור לעמדה לאירוע להפעלת האורחים בדרך יצירתית, ציור לפעילות משפחתית בחגיגת אירוע מצומצם ואינטימי או ציור לבחירתכם כמתנה לאהובים – דיוקן, ציור נוף מטיול משותף או כל רעיון אחר שעולם בדמיונכם. רשימת גדלי קנווס הזמינים אצלנו »

ציור בהזמנה אישית לשדרוג האירוע שלכם

שיתוף האורחים ביצירת מזכרת מהאירוע שלכם. מתנה נהדרת כמזכרת מאירועים משמעותיים בחיים: ימי הולדת, חתונה, יום נישואים, לידה, בר מצווה, בת מצווה, גיוס לצבא, שחרור מהצבא ועוד סיבות שונות לחגיגה. ניתן להזמין ציור לבחירה עם אלמנטים ריקים, בהם אורחי האירוע יוכלו לצייר ציור אישי או להוסיף ברכה. באירוע עצמו נציב עמדת ציור, הכוללת כני ציור עליהם יעמדו הציורים ושולחן עם צבעים, מכחולים וכל מה שדרוש לציור. אורחי האירוע יוכלו לגשת לעמדה ולהוסיף את הציור האישי שלהם. בסוף האירוע יתקבל ציור קולאז' צבעוני ועשיר, כמזכרת חוויתית מהאירוע. אפשרויות הנושאים לציור הן מרובות: בועות סבון חלומיות, קיר גרפיטי מגניב, צורות גאומטריות, פתקיות תלויות, פרצופים, זר בלונים ועוד.