פורינג סיליקון

  • הרכב פורינג מדיום

פורינג מדיום מורכב מרזין אקריליקי (לטקס).

  • תכונות פורינג מדיום

מדלל ומרכך צבעים על בסיס מים, אקריליק ואמולסיה. מטשטש את סימני משיחות המכחול. פורינג מדיום משפר את איכות הצבע, מתייבש לאט וללא סדקים.

  • שימושים עם פורינג מדיום באמנות

פורינג מדיום משמש כמדלל צבעי אקריליק. בשימוש עם סיליקון נוצר אפקט מרשים המדמה אבן שיש, ים או אדמה ממבט-על, או מציאות פנטסטית.

הוראות יצירה עם פורינג אקריליק

בהתאם לגודל מצע היצירה ומספר הצבעים הנבחרים, מסדרים כוסות חד פעמיות עבור כל צבע. ביחס לכמות הצבע הרצויה, ממלאים כ-2/3 פורינג מדיום בכוסות חד פעמיות. מוסיפים 2-3 טיפות סיליקון ומערבבים באמצעות מקלות ארטיק. מוסיפים כ-1/3 (ביחס לכמות פורינג המדיום) צבע אקריליק נוזלי בכל כוס ומערבבים שוב. מוזגים כל תערובת פורינג אקריליק לכוס מזיגה, כך שיווצרו שכבות של צבעים. מומלץ להתחיל מהצבעים הבהירים כיוון שמשקלם קל יותר.

אופן המזיגה יכול להיות בדרכים שונות; ניתן לשים מסננת (או מסחטת לימונים) באזור הרצוי על גבי מצע הציור, ולמזוג עליו את התערובת; ניתן להניח את מצע הציור על כוס המזיגה, להפוך אותם יחד ולהרים את הכוס. בנוסף, בשימוש עם מייבש שיער או מבער, ניתן להעצים את הבועות.

בסיום היצירה עם פורינג אקריליק ניתן להוסיף דימויים שונים בצבעי אקריליק להעשרת הציור. בנוסף, ניתן לרסס על הציור ספריי לכה, המעניק מראה וברק אחידים, נותן אפקט של צבע עשיר יותר, וכן הגנה מפני לחות ופגעי מזג אויר.

דוגמא לציור אקריליק פורינג
  • הזמינו קיט אקריליק פורינג והתחילו ביצירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה