חדשות ועדכונים אוקטובר 2020 | סטודיו צ'רקוב

חדשות ועדכונים אוקטובר 2020

חדשות ועדכונים על הנעשה בסטודיו ומה חדש באתר, הרשמה לסדנאות חדשות, מוצרים חדשים ופעילות שוטפת | עידכון חודשי אוקטובר 2020

החגים כבר מאחורינו וכולנו מחכים לחזור לשגרה המוכרת והבטוחה שמתעכבת.

לצערנו סדנאות האמנות למבוגרים וחוגי האמנות לילדים לא מתחילים במועד המתוכנן ואנו מקווים ומייחלים שזה יקרה בקרוב. הסטודיו מוכן ומזומן לשנה החדשה וממתין בקוצר רוח לחזור לפעילות. 

פתאום הדברים שהיו כל כך מובנים מאליהם – אינם. עולים הגעגועים לבית ספר, לעבודה, לחוגים, לטיולים בטבע ולאירועים משמחים עם כל המשפחה והחברים. כולנו מבלים יותר זמן בבית, יותר זמן אחד עם השני, וכדי לא להשתגע חייבים להיות יצירתיים. זו תקופה מדהימה להתחבר לאמנות, ליצור, לצייר, לפסל, להתנסות בחומרים חדשים ולחוות יצירה משותפת עם הקרובים. אתם מוזמנים לבקר בבוטיק האמנות והיצירה שלנו, לבחור לעצמכם, לילדים ולאהובים שלכם – צבעים, חומרים, ציוד איכותי וערכות אמנות וגם מתנות עידוד למי שנמצא בבידוד – ולקבל במשלוח עד הבית. 

 חדש בבוטיק – מוצרים חדשים וערכות חדשות
 התקופה הזו כבדה עליכם ומרגישים שצריכים עזרה?

אנחנו שמחים לעדכן שהרחבנו את הפעילות בסטודיו וכעת ניתן לקבל טיפול פרטני באמצעות אמנות לילדים ולמבוגרים. טיפול באמנות הינו טיפול רגשי בהבעה ויצירה, המאפשר דרך תהליכי יצירה בחומרים שונים והתבוננות בתוצרים – ביטוי לעולם הפנימי, המודע והלא מודע, הקשבה לרגש, הבנת דפוסי התנהגות וחשיבה בתוך מסגרת טיפולית תומכת, מאפשרת ומכילה בכדי להוביל להיכרות מעמיקה יותר דרך חיבור פנימי ויצירת שינוי מיטיב. הטיפול ניתן לילדים ולמבוגרים במסגרת פרטנית בהתאמה לצרכי המטופל. סיוע בהתמודדות עם חרדות, משברים, קשיים חברתיים, קונפליקטים פנימיים, מצבי רוח משתנים ורצון לשפר את אורח החיים. צרו קשר לפרטים 050-2273577.

🎨 אז מתי נתחיל את סדנאות האמנות לשנת 2020/21?
אנו נעדכן מיד כשיתקבלו הנחיות חדשות ממשרד הבריאות, אם אינכם ברשימת התפוצה שלנו – מוזמנים להצטרף לקבלת העדכונים. אפשר לשלוח ווטסאפ עם שם ובקשה להצטרפות לרשימת תפוצה למספר 0533408223 או 0502273577.
💓 בנימה אישית

שמרו על עצמכם, תישארו אופטימיים ונצלו את התקופה המאתגרת הזו ליצירה חדשה וצמיחה אישית.

שלכם,
סופי וליזה

אהבת את המאמר? רוצה לשתף עם מישהו?

קצת עלינו

הסטודיו שלנו מתמחה בתחומי האמנות פיסול, ציור ורישום למטרות לימודיות, פנאי, פיתוח תפיסה וטיפול באמנות. אנו מציעים סדנאות, שירותי אמנות מגוונים ובנוסף מספקים ציוד וחומרים לאמנות ויצירה.

עקבו אחרינו

רכישת מוצרי
אמנות ויצירה

ההרשמה לסדנאות 23/24 פתוחה!

פוסטים מעניינים

טיפים להכנת תיק עבודות

טיפים להכנת תיק עבודות

תיק עבודות בא לייצג את האמן, את תפיסת עולמו, קווי חשיבתו וביטויי הרגש והחוויה האותנטית האישית שלו – כל אלו חשובים הרבה יותר ממיומנויות טכניות גבוהות. לפניכם טיפים להכנת תיק עבודות לבחינות קבלה למוסדות לימודי אמנות השונים.

קראו עוד >>
פיסול בחמר קרמי

פיסול בחמר קרמי

לפניכם הסבר על חמר קרמי טבעי, הרכב ותכונות החמר, ממד רגשי וביטוי אישי המאפשר חמר קרמי, אופן השימוש, טיפים וטכניקות פיסול עם חמר קרמי טבעי.

קראו עוד >>
צבע ירוק

צבע ירוק

כל מה שאתם צריכים לדעת על צבע ירוק; איך לערבב, לשלב ולבחור את גווני הצבעים שמתאימים לכם, לאור משמעויות והשפעות הצבעים השונים

קראו עוד >>