חדשות ועדכונים אוקטובר 2020 | סטודיו צ'רקוב

חדשות ועדכונים אוקטובר 2020

חדשות ועדכונים על הנעשה בסטודיו ומה חדש באתר, הרשמה לסדנאות חדשות, מוצרים חדשים ופעילות שוטפת | עידכון חודשי אוקטובר 2020

החגים כבר מאחורינו וכולנו מחכים לחזור לשגרה המוכרת והבטוחה שמתעכבת.

לצערנו סדנאות האמנות למבוגרים וחוגי האמנות לילדים לא מתחילים במועד המתוכנן ואנו מקווים ומייחלים שזה יקרה בקרוב. הסטודיו מוכן ומזומן לשנה החדשה וממתין בקוצר רוח לחזור לפעילות. 

פתאום הדברים שהיו כל כך מובנים מאליהם – אינם. עולים הגעגועים לבית ספר, לעבודה, לחוגים, לטיולים בטבע ולאירועים משמחים עם כל המשפחה והחברים. כולנו מבלים יותר זמן בבית, יותר זמן אחד עם השני, וכדי לא להשתגע חייבים להיות יצירתיים. זו תקופה מדהימה להתחבר לאמנות, ליצור, לצייר, לפסל, להתנסות בחומרים חדשים ולחוות יצירה משותפת עם הקרובים. אתם מוזמנים לבקר בבוטיק האמנות והיצירה שלנו, לבחור לעצמכם, לילדים ולאהובים שלכם – צבעים, חומרים, ציוד איכותי וערכות אמנות וגם מתנות עידוד למי שנמצא בבידוד – ולקבל במשלוח עד הבית. 

 חדש בבוטיק – מוצרים חדשים וערכות חדשות
 התקופה הזו כבדה עליכם ומרגישים שצריכים עזרה?

אנחנו שמחים לעדכן שהרחבנו את הפעילות בסטודיו וכעת ניתן לקבל טיפול פרטני באמצעות אמנות לילדים ולמבוגרים. טיפול באמנות הינו טיפול רגשי בהבעה ויצירה, המאפשר דרך תהליכי יצירה בחומרים שונים והתבוננות בתוצרים – ביטוי לעולם הפנימי, המודע והלא מודע, הקשבה לרגש, הבנת דפוסי התנהגות וחשיבה בתוך מסגרת טיפולית תומכת, מאפשרת ומכילה בכדי להוביל להיכרות מעמיקה יותר דרך חיבור פנימי ויצירת שינוי מיטיב. הטיפול ניתן לילדים ולמבוגרים במסגרת פרטנית בהתאמה לצרכי המטופל. סיוע בהתמודדות עם חרדות, משברים, קשיים חברתיים, קונפליקטים פנימיים, מצבי רוח משתנים ורצון לשפר את אורח החיים. צרו קשר לפרטים 050-2273577.

🎨 אז מתי נתחיל את סדנאות האמנות לשנת 2020/21?
אנו נעדכן מיד כשיתקבלו הנחיות חדשות ממשרד הבריאות, אם אינכם ברשימת התפוצה שלנו – מוזמנים להצטרף לקבלת העדכונים. אפשר לשלוח ווטסאפ עם שם ובקשה להצטרפות לרשימת תפוצה למספר 0533408223 או 0502273577.
💓 בנימה אישית

שמרו על עצמכם, תישארו אופטימיים ונצלו את התקופה המאתגרת הזו ליצירה חדשה וצמיחה אישית.

שלכם,
סופי וליזה

אהבת את המאמר? רוצה לשתף עם מישהו?

קצת עלינו

הסטודיו שלנו מתמחה בתחומי האמנות פיסול, ציור ורישום למטרות לימודיות, פנאי, פיתוח תפיסה וטיפול באמנות. אנו מציעים סדנאות, שירותי אמנות מגוונים ובנוסף מספקים ציוד וחומרים לאמנות ויצירה.

עקבו אחרינו

פוסטים מעניינים

רישום בעטים

רישום בעטים

רישום בעטים מעולה לשרבוט ספונטני וגם לרישומים אמנותיים מקצועיים. לפניכם הסבר על סוגי עטים, עובדות ותכונות, ממד רגשי, טיפים וטכניקות רישום.

קראו עוד >>
רמברנדט ואן ריין

רמברנדט ואן ריין

"אני לא יכול לצייר כמו שהם רוצים שאני אצייר, וגם הם יודעים את זה. ברור, תאמרו שאני צריך להיות מעשי ועליי לנסות לצייר כמו שהם רוצים שאצייר. ובכן, אני אגלה לכם סוד. אני ניסיתי והתאמצתי מאד, אבל אני לא יכול לעשות את זה. אני פשוט לא יכול לעשות את זה! וזו בדיוק הסיבה שאני פשוט קצת משוגע" – רמברנדט. מתוך פרוייקט 25 היוצרים המשפיעים

קראו עוד >>
רישום בפסטל רך

רישום בפסטל רך

פסטל רך בעל מרקם חלק ונמרח בקלות. לפניכם הסבר על צבעי פסטל רך; הרכב ותכונות, אופן השימוש, ממד רגשי, טיפים וטכניקות ציור בפסטל רך.

קראו עוד >>