חדשות ועדכונים נובמבר 2020 | סטודיו צ'רקוב

חדשות ועדכונים נובמבר 2020

חדשות ועדכונים על הנעשה בסטודיו ומה חדש באתר, הרשמה לסדנאות חדשות, מבצעים מוצרים חדשים ופעילות שוטפת | עידכון חודשי נובמבר 2020

🛍 מבצעי בלאק פריידי 

לכבוד הבלאק פריידי – יום שישי 27 בנובמבר – חג הקניות העולמי – ממשיכים את חודש המבצעים עם 5 ימי מכירות מיוחדים ומבצעים חדשים ובלעדיים – החל מ-24.11.20 עד 28.11.20.

יומיים של חגיגת מבצעים 10-11 בנובמבר SHOPPING IL

חודש נובמבר – חודש המבצעים! ואנו פותחים אותו עם מבצעים מיוחדים בשיתוף Google Shopping IL. החורף בפתח, מחשיך מוקדם ואין כמו להישאר בבית, להנות מזמן איכות לעצמנו או עם המשפחה. היצירה מביאה איתה שעות ארוכות ומספקות. האמנות בוערת מבפנים ומחממת את הלב, הדמיון משתולל והיצירתיות פורחת. מוזמנים להצטייד לימי החורף החמימים בבית בחומרי אמנות אהובים וגם להתנסות במוצרים חדשים ולגלות אהבות חדשות. בקרו בבוטיק, בחרו מתנות לעצמכם, לילדים ולאהובים שלכם ותהנו ממבצעים והנחות שיימשכו יומיים בלבד.

חדשות ועדכונים נובמבר 2020
🎨 הרשמה פתוחה לסדנאות האמנות לשנת 2020/21

שמחים לבשר  – סדנאות האמנות למבוגרים חזרו לפעילות!!!!! מוזמנים להצטרף – קבוצות קטנות עד 8 אנשים, אוירה טובה, לימודים מקצועיים וחוויה של יצירה. אפשר להגיע אחת לשבוע בקבוצה קבועה או בכרטיסיה בתדירות הנוחה לכם.

לצערנו חוגי האמנות לילדים לא מתחילים במועד המתוכנן ואנו מקווים ומייחלים שזה יקרה בקרוב. אנו נעדכן מיד כשיתקבלו הנחיות חדשות ממשרד הבריאות, אם אינכם ברשימת התפוצה שלנו – מוזמנים להצטרף לקבלת העדכונים. אפשר לשלוח ווטסאפ עם שם ובקשה להצטרפות לרשימת תפוצה למספר 0533408223 או 0502273577.

💓 בנימה אישית

שמרו על עצמכם, תישארו אופטימיים ונצלו את התקופה המאתגרת הזו ליצירה חדשה וצמיחה אישית.

שיהיה לנו חורף נעים,
שלכם,
סופי וליזה

אהבת את המאמר? רוצה לשתף עם מישהו?

קצת עלינו

הסטודיו שלנו מתמחה בתחומי האמנות פיסול, ציור ורישום למטרות לימודיות, פנאי, פיתוח תפיסה וטיפול באמנות. אנו מציעים סדנאות, שירותי אמנות מגוונים ובנוסף מספקים ציוד וחומרים לאמנות ויצירה.

עקבו אחרינו

רכישת מוצרי
אמנות ויצירה

ההרשמה לסדנאות 23/24 פתוחה!

פוסטים מעניינים

צבע כחול

צבע כחול

כל מה שאתם צריכים לדעת על צבע כחול; איך לערבב, לשלב ולבחור את גווני הצבעים שמתאימים לכם, לאור משמעויות והשפעות הצבעים השונים

קראו עוד >>
פיסול ראש האדם

פיסול ראש האדם

בפיסול אין דבר יותר קשה, אך גם מרתק יותר, מאשר פיסול ראש האדם. קיימים מגוון סגנונות ושיטות לפיסול ראש, כאן נציג שיטה מקורית ופשוטה שמביאה לתוצאות מרשימות.

קראו עוד >>