אירועים

לחגוג זו אמנות!

אנו מציעים סדנאות אמנות לקבוצות ילדים ו/או מבוגרים כהפעלה חוויתית וייחודית לימי הולדת, אירועים, ימי גיבוש או ימי כיף לעובדים וכל סיבה אחרת לחגיגה בקבוצה גדולה או קטנה. סדנאות אמנות אלו משלבות את הידע המקצועי של האמנות הפלסטית עם הנסיון של הדרכת קבוצות ואהבה גדולה לאמנות, יצירה ולכיף.

אירועים בסטודיו
מעבר לסדנאות אמנות לימודיות, הסטודיו שלנו בגבעתיים משמש כמקום לאירועים בשעות הערב או שישי בצהריים. אנו עורכים אירועים לחגיגת ימי הולדת, מסיבות רווקים ומסיבות רווקות, מסיבות איחוד וגיבוש משפחות לפני חתונה, מסיבות גיוס, אירועי חברה וכל סיבה למסיבה. המקום שלנו יכול לארח אירועים של כ-50 משתתפים. האירועים כוללים כיבוד, קישוט המקום, הפעלה, מוסיקה ומתנות יצירתיות לאורחים.

אירועים במקומות מגוונים לפי הזמנה
כשבעלי האירוע פונים אלינו, אנו מבקשים לדעת היכן יתקיים האירוע, מה גודל הקבוצה וגילאי המוזמנים, מה הפעילות המועדפת עליכם וכמה זמן הייתם רוצים להקדיש להפעלה. בהתאם לתשובות שלכם, אנו מתאימים את תוכן הסדנה לגילאי המשתתפים וגודל הקבוצה, ונותנים הצעה להפעלה שתתאים לכם בדיוק.

ביום האירוע אנו מגיעים למקום שתבחרו עם כל הציוד והחומרים הנדרשים לפעילות, מסדרים שולחן/ות מעוצב/ים לפעילות האמנותית בהתאם לאופי הסדנה ודואגים להרבה מצב רוח טוב וכיף.

דוגמאות להפעלות
מסיכות ונציאניות, ציורי קנווס אישיים, ציורי קנווס קבוצתי, ציור על חולצות, פיסול בחימר, ציור נוף, סדנאות חושך חוויתיות, יצירה שימושית ועוד ועוד ועוד.

מחירון

השכרת הסטודיו ל-4 שעות 450₪ (כל שעה נוספת 50₪)
קישוט לכבוד האירוע 150₪
כיבוד משתנה ביחס לתפריט וכמויות
שעתיים הדרכה בפיסול ע"י האמן אלכסנדר צ'רקוב 1500₪ (כולל השכרת הסטודיו)
חמר 10 ק"ג 0.5 שמוט בגוון טבעי
(2 ק"ג עבור כל משתתף)
48₪
תוספת 1 ק"ג חמר 8₪
כלי פיסול לשימוש במקום 0₪
יש אפשרות לבצע שריפת פסלים אצלנו בסטודיו, המחיר על-פי החישוב:  125 : (גובה X רוחב X אורך)
הפעלות באמנות לילדים, עמדת איפור, קריוקי ועוד 850₪ (כולל השכרת הסטודיו)
קנווסים, חמר וכדומה משתנה ביחס למספר הילדים
צבעים ואמצעי ציור ופיסול לשימוש במקום 0₪

בואו נשוחח
השאירו פרטים ונחזור אליכם


a

10 ערכות פיסול חמר מתנות לאורחי אירועים
מתנה יצירתית לאורחים

download
גלילה למעלה